• Свеж
механички бравите Keyless Дигитални Машини за Заклучување на Тастатурата Лозинка за Влез Заклучување на Вратата од Цинк, Алуминиум во Сребрена 1706

механички бравите Keyless Дигитални Машини за Заклучување на Тастатурата Лозинка за Влез Заклучување на Вратата од

Проценките:
DEN 981.60

Стока
Достапно.

Детали

Површина По Завршувањето:
Хром Позлатен
Материјал:
Цинк Легура
Бренд Име:
lachco
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
1706
Копчињата Се Вклучени:
No
Материјал:
ЦИНК ЛЕГУРА, од не ' Рѓосувачки Челик
боја:
Сатенски Сребро.
Вратата дебелина:
30-60cm(single), над 5.5 cm, ве молиме ги споделите со нас
Стандард mortise:
Еден Latch
DIY Материјали:
Дрво
Динамичен Потрошувачка На Енергија:
150-на 300mA
статички потрошувачка на енергија:
< 30uA
работна Влажност:
10%-97%
Стандард:
2 3/8 backset
Заклучување На Вратата Употреба:
Универзална

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!