• Свеж
Ружино дрво Таи Чи Таи Чи стап, таи чи владетели,јас може да се направи taichi владетел, според вашата потреба

Ружино дрво Таи Чи Таи Чи стап, таи чи владетели,јас може да се направи taichi владетел, според вашата потреба

Проценките:
DEN 1127.76

Стока
Достапно.

Детали

боја:
дијаметар 50mm, со дијаметар од 55мм
Бренд Име:
Kun Мајстор
Боречка Вештина Стил:
кунг фу

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!