• Свеж
мини SGTC Искра јазот Тесла Калем неверојатни трепка Генератор DIY КОЛЕКЦИИ Електронски diy

мини SGTC Искра јазот Тесла Калем неверојатни трепка Генератор DIY КОЛЕКЦИИ Електронски diy

Проценките:
DEN 840.00

Стока
Достапно.

Детали

боја:
DIY КОЛЕКЦИИ, Asseembled
Тип:
Блокови
Пластични Тип:
ABS
Предупредување:
56
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Возраст Опсег:
> 6 години
Број На Модел На:
546456
Бренд Име:
HandsMagic
Пластични Блок Форма:
снегулка
Класификација:
Монтажа

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!