• Свеж
Кафе Бар Алатка Браун Кафе Филтер Пластични Refillable Кафе Капсули 200 Пати Обновливи Кафе Капсули 6/4pcs Со Лажици

Кафе Бар Алатка Браун Кафе Филтер Пластични Refillable Кафе Капсули 200 Пати Обновливи Кафе Капсули 6/4pcs Со Лажици

Проценките:
DEN 198.48

Стока
Достапно.

Детали

боја:
2 сетови, 3 групи
Тип:
Лентата За Алатки
сертификација:
CIQ
Пластични Тип:
PP
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Дијаметар:
5-10cm
Број На Модел На:
кафе филтер
Бренд Име:
lifbetter
Лентата За Алатки Тип:
Бар Strainers
Материјал:
Пластични
функција 1:
кафе филтер од нерѓосувачки челик
функцијата 2:
кафе филтер за обновливи
Функција 3:
На Лентата За Алатки За Филтер
Употреба 1:
кафе капсули
Употреба 2:
кафе капсули за обновливи
Употреба 3:
refillable кафе капсули
Примена:
Бар, кафуле, Дома

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!