• Свеж
2017 Нови Деца Џез Танц Здолниште Sequin Модерен Танц Носии За Деца Cheerleading Здолниште Костими Девојка Cheerleading Dancewear

2017 Нови Деца Џез Танц Здолниште Sequin Модерен Танц Носии За Деца Cheerleading Здолниште Костими Девојка Cheerleading

Проценките:
DEN 476.40

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
FaymooLon
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
FL017420
Материјал:
Полиестер,Spandex
Танц Тип:
Ballroom
боја:
Црвена, Сина
Применливи пол:
Женски
Големина:
110cm 120cm 140cm 150cm 130cm 160cm
Стил:
Децата џез танц носии
Пакување:
Врвот+здолниште+headwear

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!