• Свеж
година Нови! 6 Бои Ballpoint Пенкала Канцеларија и Училиште Пенкало за Децата, Учениците и Канцеларија Топката пенкало Канцелариски Канцелариски Материјали

година Нови! 6 Бои Ballpoint Пенкала Канцеларија и Училиште Пенкало за Децата, Учениците и Канцеларија Топката

Проценките:
DEN 28.56

Стока
Достапно.

Детали

боја:
Бела
Тип:
Ballpoint Пен
Бренд Име:
КЕВИН&САСА ЗАНАЕТИ
Материјал:
Пластични
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.5 mm
Новина:
Yes
Број На Модел На:
Z395
Користење на сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Соодветна возраст:
6+
Боја:
6 Различни Бои
Големина:
14.5cm length
Тежина:
0.04kg
Посебни клаузули:
No
Пакување:
ПВЦ
Подготви дена:
7
Додатоци спецификација:
No

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!