• Свеж
100Pcs Внатрешни работи Вратата Трим Панел Притисни Тип Fastener Клипови За ФОЛКСВАГЕН Jetta Beelte За Ауди А1 А4 Q3 П5 Q7 Седиште 7L6868243 7L6 868 243

100Pcs Внатрешни работи Вратата Трим Панел Притисни Тип Fastener Клипови За ФОЛКСВАГЕН Jetta Beelte За Ауди А1 А4

Проценките:
DEN 647.76

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Висина:
2.24cm
Име На Модел:
за Златица, Cabrio, Голф, GTI, Jetta, Passat & Touareg
Материјал Тип:
Пластични делови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
2.23cm
Објектот Должина:
2.23cm
Бренд Име:
GZCHX2010
Објектот Тежина:
0.1kg

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!