• Свеж
Хром 3D ABS Пластика Автомобил Багажникот Задните Писма Значка Амблем Decal Налепница за Мерцедес Бенц C Класа C240

Хром 3D ABS Пластика Автомобил Багажникот Задните Писма Значка Амблем Decal Налепница за Мерцедес Бенц C Класа C240

Проценките:
DEN 335.76

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Амблеми
Материјал Тип:
ABS Пластика
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1inch
Име На Модел:
Мерцедес Бенц C Класа C240
Амблемот Материјал:
ПВЦ
Објектот Дијаметар:
1inch
Модел Година:
сите
Објектот Висина:
0.1inch
Специјални Функции:
Задните амблем значка
Бренд Име:
HAODAO
Објектот Тежина:
0.1kg
боја:
сјајна сребрена
ОДГОВАРА ЗА:
Мерцедес Бенц C Класа C240
Функција:
Хром

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!