• Свеж
Бесплатен превозот! 30cm*5 метри должина Photosensitive Сува Филм Photoresist Листови За DIY PCB Прототип,, Висок квалитет!

Бесплатен превозот! 30cm*5 метри должина Photosensitive Сува Филм Photoresist Листови За DIY PCB Прототип,, Висок

Проценките:
DEN 297.36

Стока
Достапно.

Детали

is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
CAAT201580600101
Број На Модел На:
30cm 5 метри должина Photosensitive Негативни Сува Филм

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!