• Свеж
Нови Пристигнување Нерѓосувачки Челик Варени Јајца Slicer Дел Машина Печурки Домати Машина Кујна Новина Алатка

Нови Пристигнување Нерѓосувачки Челик Варени Јајца Slicer Дел Машина Печурки Домати Машина Кујна Новина Алатка

Проценките:
DEN 4560.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
Јајце Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Јајце Stiring
Бренд Име:
Мене Пред Вас
Број На Модел На:
1
Eggbeater Врска Метод:
Рака
Материјал:
Силиконска Гума
Јајце Алатки Тип:
јајце ножици
Функција:
Еко-Пријателски

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!