• Свеж
Заменете Sony AC Адаптер AC-PW20 PW20 PW20AM за Алфа 3 5 A7ii A7S A7R NEX A33 A55 A65 A77 A6000 A6300 A6500 A7000 Камера

Заменете Sony AC Адаптер AC-PW20 PW20 PW20AM за Алфа 3 5 A7ii A7S A7R NEX A33 A55 A65 A77 A6000 A6300 A6500 A7000

Проценките:
DEN 372.00

Стока
Достапно.

Детали

Приклучок Тип:
САД, Европа, Обединетите Kindom, Австрија
Бренд Име:
RingTeam
Излез Тип На:
DC
Број На Модел На:
US
врска:
Приклучок Во
Употреба:
Набљудувачите
Употреба:
Камерата/Camcoder
Излезниот Напон:
DC 7.6 V
боја:
Црна
Одговара На Напон Спектар:
100-240 Volts
Број На Модел На:
AC-PW20

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!