• Свеж
Нов G73-VZA-N-А2 G73 VZA N А2 lead-free BGA чип со топката Добар Квалитет

Нов G73-VZA-N-А2 G73 VZA N А2 lead-free BGA чип со топката Добар Квалитет

Проценките:
DEN 348.00

Стока
Достапно.

Детали

Приклучок Тип:
Нови
Број На Модел На:
US
Бренд Име:
HMSKJIC
Излезниот Напон:
G73-VZA-N-А2
Излез Тип На:
Нови
Употреба:
BGA
врска:
BGA

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!